Mis juhtub siis, kui murrad vaikuse vol 2

Olen seda blogipostitust oma peas mitu korda alustanud ja sama mitu korda ka otsustanud, et veel ei kirjuta midagi. Ootan tormi vaibumist, sest see, mis eelmise kuu alguses toimus, oli... Ma isegi ei oska seda kuidagi kokku võtta. Õuduste õudusunenägu?! Eks ma olin rünnakuteks valmis, aga et see kõik nii intensiivseks osutub, seda ma ei osanud tõesti arvata.
 
Tänases postituses ma ei tahaks erilist tähelepanu anda trollidele (lihtsalt nendega meenub mulle Kertu Moppeli artikkel "Sitapeadest" https://edasi.org/68716/kertu-moppel-sitapeadest/). Pigem tahan juhtida tähelepanu tervisele. Nimelt olen viimane kuu aeg tundnud meeletut väsimust, mul kõhuprobleemid ja pidev iiveldamine olnud. Käisin arstil ja mu tervislikud näitajad, veri, kopsumaht jms, olid suurepäraseses korras. Arst ütles, et võiksin lausa kosmonaudiks oma näitajatega hakata, mis vb ei olekski nii paha idee.

Arst hakkas ise rääkima, et teinekord vaimne pinge väljendub füüsilises tervises. Ma ei saanud aru, millest ta räägib, mis pinge mul on? Aga siis ütles ta ise, et ma ei ole midagi valesti teinud ja need inimesed, kelle rünnaku alla olen sattunud, näitavad enda taset. Mul hakkas pirn peas põlema, et ah, sellest ta räägib. Ma olen kogu selle jura juures end vaimselt väga tugevaks pidanud ning mu paremad sõbrad ja jälgijad teavad, et ma olen nii tugev isiksus, et pean vastu. Eks ma pidasingi, aga kuskil oli vaja sellel stressil siiski välja lüüa. 

Ühesõnaga, kui te võitletegi oma võitlust, ärge unustage enda tervist. Ma ise tean, et minu "viga" oli see, et jätsin teraapia vahele, sest "mul ei olnud aega", mida tegelikult oleks see hetk väga vajanud. Ise arvan, et mul oli ürgne "võitle või põgene" (googeldage seda, see on päris huvitav teaduslik lähenemine, kuidas ma stressi olukorras reageerime) valikust "võitle" nii peal, et unustasin ära, et vahel tuleks ka "põgeneda." 

Oma FB ei ole ma tagasi saanud ega lehele ka ei pääse, millest on mul enim kahju. Kaks aastat tööd ja vaeva lendas lihtsalt vastu taevast pahatahtlikke inimeste tõttu. Kõige suuremad kannatajad on tegelikult need, kes minult igapäevaselt abi said, kes on nüüd ka Merli Kaunissaar Lifestyle lehele kirjutanud ning ma ei ole saanud neile vastada... Neil jääb abi saamata... Vot see on see, mis teeb südame tõeliselt katki, mitte see, et umbes 20% eestlastest mind pimesi vihkab. Aga no ma ei anna ka alla, uus leht on Merli Kaunissaar ning jätan oma tööd seal ning seekord olen ise ka targem, lehel on mitu adminni, kui mu konto peaks taas rünnaku osaks saama.
Hoidke end!
Teie Merli

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Naiskupeldaja tänapäeva Eestis?!

Naiskupeldaja tänapäeva Eestis?! vol2

Kes aitab abistajat?